Milí žiaci a rodičia!
Školský rok otvárame svätou omšou v pondelok 4. septembra o 8,00 hod. vo farskom kostole.Prosíme všetkých žiakov (aj ročníky 5-9), aby sa zhromaždili o 7,45 hod. na námestí pred budovou starej školy. Na svätú omšu pôjdu v sprievode svojich triednych učiteľov. Žiaci prvého ročníka so svojimi rodičmi prídu na sv. omšu do kostola o 8,00 hod. Prosíme prváčikov, aby si so sebou priniesli školskú tašku a peračník. Po sv. omši sa uskutoční slávnostné otvorenie nového školského roka na námestí pred budovou starej školy.
Ďalej oznamujeme rodičom a žiakom, že prevádzka školskej jedálne sa z technických príčin začne až 12.septembra. Žiaci navštevujúci školský klub (družinu) si musia nosiť stravu na obed z domu.
